Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí disk Adata - přístup odepřen

Ahoj . mněl jsem připojení Externí disk ADATA HD710P 2TB černý nechtěně jsem vypnul pc a když jsem ho zapnul tak jsem chtěl se kouknout na filmy co mám na Externí disku jenže mi to píše přistup odepřen dal jsem to i na notebook ale tam to taky nefunguje ale když to zapnu na televzi tak se to zobrazí a filmy jdou

Změna předmětu, původně: Externí disk ADATA (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Zdravím, můžeš zkusit tyto dvě věci:
1. appka USBDeview. Vymaž historii připojeného USB disku, aby se "znovu" po připojení nainstaloval a zkus ho znovu dát do PC jestli se to nenačte a nepomůže.
2. Připoj disk> Klikni na disk pravým>Vlastnosti>Zabezpečení>Upřesnit>Oprávnění>Přidat>vybrat objekt zabezpečení > do okénka napsat "Everyone" > ok > zobrazit rozšířená oprávnění > zaškrtnout všechny čtverečky > platí pro "tato složka, podsložky a soubory" > ok... chvíli to bude "chroustat", některé soubory odklikni pokračovat a pak by mohl být přístupný.