Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vycentrování textu v tabulce

Dobrý den. Poprosil bych o radu. Libre Office a writer. V souboru mám umístěnou tabulku. Její rozměry nemohu měnit. Je přesně tak velká jak potřebuji. V tabulce je text. Horitontální vycentrování není problém. Ale potřeboval bych, aby byl text vertikálně umístěn ve středu jednotlivých buněk tabulky. Je vždy u horní části. Potřeboval bych ho stáhnout dolů tak, ať je uprostřed. Víte jak na to? Děkuji za radu.

Děkuji. Mám Libre Office 7.4.2.3.
Psal jsem sem až když mi toto nefungovalo. O této volbě vím ale nic nedělá. Efekt 0. Ta samá možnost je i přímo na stránce kde edituji tabulku. Na spodní liště nalevo od editace barvy buňky. Nic to nedělá. Proto sem se ptal tady.