Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení dvou tv

Dobrý den,
Je možné propojit 2 televize například HDMI kabelem.
1 tv je klasická televize
2 tv je android tv a s ní aby to bylo na druhé TV obyčejné.

Je to možné děkuji za odpověď.

Jako že ta s Androidem bude v podstatě jako STB a ta druhá jenom jako monitor..? To by asi mělo stačit propojit jenom tím HDMI kabelem a na té druhé jenom zvolit jako vstup HDMI..?
Jenom si nejsem jistý, jestli ta Android TV bude mít na HDMI i výstup..? A bude muset být taky vždy zapnutá.

Ešte som nenatrafil na TV (ani na TV s Android), ktoré by mali HDMI výstup (OUT), všetky majú IN (vstup), potom je ešte HDMI ARC - ale to sa týka zvukového výstupu cez HDMI, ale nie obrazu a HDMI CEC - funkcia, ktorou sa zapne/vypne telka pripojeným zariadení (a opačne - telkou sa zapne pripojené zariadenie - napr. STB).