Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platba mobilem Fio autorizace

Zdravím,

mobil Iphone 12 platím mobilem přes Fio smartbanking a najede autorizace 4 místný kod.
Už jsem delší dobu takto neplatil ale myslím že to bylo dříve přes FaceID? ale nevím to na 100 procent.
Můžete někdo napovědět? díky

FIO ma bud autorizaci pres SMS nebo pres internetbanking v mobilu. Ja potvrzuji otiskem prstu. Pri platbe se objeví autorizace ve smartbanking, tam vidim platbu, potvrdim ji a pokracuji na platebni brane.

Najdes to v nastaveni smartbanking - potvrzovani plateb a nad tim biometrie

Jinak tohle do PC poradny nepatří