Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Je lepší vista nebo xp? - slyšela jsem že xp automaticky neinstaluje ovladače na xp externí hdd

Je lepší vista nebo xp?

ps:visty mi automaticky instalují ovladače např.na externí hdd,ale slyšela jsem že xp je automaticky neinstaluje ,jak nato u xp? kde najít správné ovladače na xp externí hdd???
Změna předmětu, původně: Je lepší vista nebo xp?
Změna kategorie, původně: Software (LaKr) (Kráťa)

Nemam nic poradne k tematu, ale tady se to neda uz ani cist. Delalo mne sice problem neco k tomu napsat(protoze je to stejne mimo jako skoro vse tady), ale tech jako vejce vejci podobnych temat je tady nejak posledni dobou porad vic a vic. Takze nejen tohle tema je o nicem a o "mistrovani", ale je to porad horsi a celkem uz se nedivim, ze uz sem nekdo dava vylozene provokacni dotazy(ale o tech nema cenu mluvit vubec). Dotazujicimu je temer porad predhazovano jak je neschopny a nerozumi pc(ano, nerozumi a proto prisel na poradnu), jak nic neumi, jak neumi cesky atd., ale i to je pouze jeho vec, ze se nekde "ztrapnuje" se spatnou cestinou a nikdo z nas ho tu cestinu lip nenauci a k nicemu to nevede. Pokud to odpovidajicimu tak moc vadi, tak nemusi prece odpovidat, stejne k tematu nic nerekne a jen se snazi poucovat o cestine. Toto tema me samotneho zajimalo, protoze XP mam a uvazoval jsem o zmene tematu za jine barvy, kvuli ne zrovna kvalitnimu displeji na jednom ntb(uvazoval jsem o necem tmavem, protoze svetle barvy displej spatne zobrazuje) a doctu se tady akorat kraviny a totalne veci mimo tema. At maji bordel ve firme jaky chteji, je to jejich bordel, jejich penize, jejich viry a spyware(pokud je maji) a nam vsem jak jsme tady, to muze byt uplne jedno a nemusime se za to modlit. Taky nam vsem muze byt jedno, jestli se ji libi windows treba ruzovy a nebo zluty. Sice tady asi nekoho popudim, ale snad jeste muze mit clovek vlastni nazor(tim myslim autorku dotazu).

konečně někdo normální ,taky si myslím ,že je tady pc poradna a ne diskuzní kroužek o mé práci,už jsem jim chtěla přestat odpovídat dávno ale když se pořád do mě naváželi ]:( ,snad aspoň někdo tohle téma pročistí nebo vymaže