Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekanie notebooku

Ahojte mal by som na vás otázku , mám notebook Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00NTCK) + som doplnil ram +8gb - dokopy 16GB, úplne rovnaká aká bola povodne v notebooku, aj značka aj ser. číslo... a mám problém že niekedy mi v hre sekne pc, nemyslím fps dropy alebo nieco take...hra ide super hladko aj na 60fps a niekedy zamrzne na 1-2 sek a potom sa hned pusti dalej, viete čo by to mohlo spôsobovať?/ aj keĎ je notebook na nabíjačke/ Nerobí to iba jedna hra ale asi všetky...
Ďakujem

Notebook na hry není vůbec šťastná volba, pokud to není notebook za 50000,- Na hry máš mít stolní PC. Ale k problému, většinou tohle způsobuje přehřívání. Pokud se PC začne přehřívat, začne CPU vkládat prázdné cykly aby se ochladil a to způsobuje, že pokud se zahřeje, tak bude pomalý a vše se bude "sekat".
Ale k věci. Máš vyčištěné chlazení, fouká ven teplý nebo skoro horký vzduch? Změř teploty CPU a GPU v zátěži, to už něco napoví.

Notebook na hry není vůbec šťastná volba

CoD 1 & 2 utiahne aj laptop za 5 tisíc, nie 50 tisíc.... áno herné laptopy sú v iných cenách, ale to pýtajúci sa ani nepotrebuje, keďže tie hry sú také staré, že to utiahne aj IGP.
To čo on má by malo úplne v pohode utiahnúť. Jedine kde by som videl úzke hrdlo v HW je ten disk ako tu už jeden písal. Môže skontrolovať vyťaženie disku, a ak ten nie je vyťažený, tak potom zrejme je to SW problém (drivery, systém).