Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zpomaluje internet

Zdravím vás.Mám problém s připojením k internetu. Vždy když zapnu svůj ovladač ps4 dualshock tak dojde ke strašlivému zpomalení internetu - prakticky vypadne. Doteď jsem si to nespojoval ale napadlo mne to vyzkoušet a je to tak. Vyzkoušel jsem měření rychlosti internetu a bez ovladače je normální. jakmile přes bluetooth připojím ovladač je rychlost třeba 1Mb/s , pokud se měření vůbec rozjede.Nevíte prosím jak tento problém spravit.Mám win 10 (64), všechny ovladače aktuální. firewall vyzkoušený, antivir vypnutý. Software na připojení ovladače nepoužívám (vyzkoušel jsem , žádný rozdíl) a nenašel jsem žádné řešení na internetu - moc se tam tento problém neobjevuje.Ovladač je v pořádku protože u PC funguje normálně. Problém je u notebooku, kde ale do nedávna fungoval.Díky

Ovladač je PS 4 Dualshock. připojení je přes bluetooth. Dělá to teď u konkrétního notebooku u každého wifi připojení k internetu. Stejný ovladač u pc které je pripojené přes 5 G jede bez problémů. Tak jestli by to mohlo být tou frekvencí 2,4 GHz ? Ale dřív problém nebýval.A koneckonců ten ovladač vyšel v době kdy se tato síť používala běžně