Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako stiahnem blokovany subor?

Potrebujem stiahnut subor, ale prehliadace mi ho blokuju.
(Zlyhanie-nasiel sa virus)
Nastavenia prehliadaca
Chrome / Edge
- bez ochrany
domaci PC
- antivir a firewall nie su aktivne

aj tak subor neulozi do priecinku, kde by som ho mohol aspon povolit.

Ako stiahnut takyto subor?
Dakujem

Pokud ho blokuje prohlížeč, tak stačí použít jiný prohlížeč. Teda pokud nestačí prohlížeči dát to domnělé riziko ignorovat. Prohlížeče dnes standardně blokují vše co není https a dá dost velkou práci prohlížeč přesvědčit. Ve verzi, co mám já je potřeba odkliknout několik oken, ale vývoj jde kupředu a to pruzení se stále zvětšuje (dřív stašilo jen kliknout na "přesto stáhnout").

Pokud ho blokuje windows, tak tam se asi nic nedá dělat, windows 10 ví daleko víc, co potřebujete. Snad jen by se dalo totéž zkusit v linuxu.

telefonem, pak prenos souboru pres usb.
live linuxem nebo hirens64 z flashky na disk pc.
stopnes defender a seberes jeho sluzbe v registrech prava ke startu, snad vis co delas.
nebo z jineho pc, pak si nasdilis disk.