Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation 1 - špatný obraz

Ahoj, chtěl bych se vás, prosím, na něco zeptat. Nedávno jsem oprášil starou herní konzoli PlayStation 1. Vyndal jsem ji ze skříně a připojil k televizi, jenže jsem zjistil, že je problém s obrazem. Jakmile PS zapnu (bez CD), naběhne, akorát jsou na televizi vidět prhy a obraz skáče nahoru a dolu a není stabilní (viz video v příloze). Z PS vede napájecí kabel do zásuvky, a pak z PS tři cinche do TV, které jsou do ní přes SCART připojené. Nevíte, čím by mohl špatný obraz být? Díky za rady a tipy.

PS i TV jsou zapojené do stejné zásuvky a pořád stejné. Zkoušel jsem na dvou televizích a pořád stejný výsledek. Zkoušel jsem všemožné režimy (hra, kino...) a nepomohlo. Zkoušel jsem i redukce šumu (v nastavení atp.) a nic.

Do TV vedou tři cinche do SCART redukce (viz foto), ale zkoušel jsem i přímo do TV pomocí cinchů (viz foto), pořád stejný výsledek.

Nějaké jiné nápady?