Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odeslání emailu na více adres (GMAIL)

Dobrý den,

prosím pěkně o radu, jak odeslat email na např 10 různých emailových adres, kde se příjemci navzájem neuvidí (tzn. mail bude vypadat, že přišel pouze jim)
A pokud mi odpoví, odpověď přijde pouze mi, i pokud dají odpovědět všem.

Je možno to udělat přes gmail ?
(Poptávám stavební služby)

Mockrát děkuji za odpověď.

S pozdravem

Jan

Při použití pouze skryté kopie se příjemcům zobrazí v poli "komu" "undisclosed-recipients", což nevypadá úplně nejlíp, takže bývá běžné, když si e-mail adresujete sám sobě ("Komu") a ostatní dáte do skryté kopie. Příjemcům se tak zobrazí Vaše adresa v poli "Od" i "Komu" a působí to lepším dojmem.