Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10/11 bezplatný upgrade

Nazdar, neviem dohľadať informáciu ohľadom bezplatného prechodu z W10 na W11 ak mám licenciu W10 PRO. Vydal MS nejaké vyhlásenie že to bude časovo obmedzené alebo natrvalo? Zatiaľ ma odrádzajú problémy s nespoľahlivosťou respektíve že to stále ešte nie je vyladený systém. Používam v rámci W10 už niekoľko rokov https://github.com/Open-Shell/Open-Shell-Menu má niekto otestované či funguje na W11?

kdyz ti update neda spat, naklonuj so w10 na pokusny disk, upgradni na w11, odloz ten kram zase do skrine nebo smaz, vrat puvodni disk s w10.

licenci mas zalicencovanou a cekej, az se ms konecne nauci delat windows11,12,13... bez chyb.

Bez chýb a teda dokonalý systém neexistuje. Inak je zvláštne riešiť W11 ak je W10 úplne posledný Windows. Nehovorili to takto? Keď som prvýkrát zaznamenal niečo o W11 myslel som že je to vtip a teda som na pôvodné reči od MS dokonale skočil. Vôbec sa im nedá veriť. Stavím sa že za rok prejdú na open-source. Predošlá veta riadny bizár :-D

No nič, ešte to premyslím ale najskôr to risknem v novom PC najprv s W11. Skúsim to nejaký čas používať a uvidí sa... Ak nie tak W10 a zrejem už v rámci tej inštalácie ostanem až do konca podpory tak ako píše redmax.