Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úroveň jasu na tabletu Lenovo

Dobrý den, lze-kde u tabletu Lenovo nastavit, aby při spuštění byla nastavena úroveň jasu na danou hodnotu (po každém spuštění musím znova a znova nastavit z nula na vyšší, přitom dříve to bylo ok, jen nemohu dohledat volbu, kterou jsem to změnil). Děkuji za pomoc a radu

Jas můžeš změnit buď v Centru akcí (úplně vpravo dole na liště) nebo pomocí klávesových zkratek Fn+Home/End nebo Fn+F5/F6.

Jestli si ale nastavenou hodnotu nepamatuje, to je divný.

Taky můžeš použít program f.lux, který dokáže měnit jas a brvy displeje podle denní doby...

//edit: jo aha, von to je tablet! Pardon. Takže Android?
https://support.lenovo.com/us/en/solutions/ht117663-how-to-adjust-brightness-of-tablet-screen-lenovo-tab3-10