Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-R Verbatim - problém

Po dlouhé době sem si koupil 25kusů DVD-R Verbatim 16x a jaké je moje překvapení, když se ani jedno DVD nenačte.:-?

Zkoušel sem na 2 PC na dvou odlišných mechanikách. Fakt mě to nasralo od tak přestižní firmy, měli jste (nebo máte) někdo taky takový problém?

Mimochodem je to várka z Taiwanu, DVD jsou verze 2.1

Zkus prijit diskuze treba na CDR ci podobnych serverech... Kdysi se tam nekteri hadali, ze ktere casti Ciny jsou jaka media a jake maji vlastnosti (a hlavne jak je poznat). ]:)

PS: Nic si z toho nedelej - ja kdysi koupil Tayo Yuden media (pravost overena) a 3 z 50 nahlasily chybu behem vypalovani. Staly 2x tolik co Verbatim. Navic na nekolika mechanikach jsem musel provest upgrade FW, protoze se nenacitaly. :-/

Co se tyka Tayo Yuden, tak nikdo nikdy nerikal, ze se nevyskytujou vadne media, jen jich bylo o dost min nez u jinych vyrobcu. Ono moznosti jak zkazit medium pri vyrobe je plno, akorat Tayo Yuden mel vyssi standardy, takze tech spatnejch medii bylo min.

Mimochodem, jak rikal jeden kamos: Jako predstav si nasranyho hladovyho spatne placenyho udrenyho malyho cinanka a ted mi rekni proc by si nemel na kazdy desaty medium vodplivnout?
:-D

K puvodnimu dotazu, neni Verbatim jako Verbatim. (obcas tu jejich pochybnou znacku falsujou.) Verbatim neni vyrobce, ale prodejce, ktery u vyrobcu objednava a posleze en polepuje vlastnim logem. Existujou spickove serie Verbatim DVD a taky naproste smejdy.

No a s mechanikou LG bych na tvym miste byl rad, ze to vypaluje aspon neco. Nerikam, ze zrovna tvuj problem je v mechanice, ale klidne je to mozny. Nejlepsi bys udelal, kdybys mohl ty media vyzkouset na compu s jinou vypalkou.