Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 10 nenastartuje

Dobrý den, syn má pracovní notebook do školy: notebook acer Apire E1-571 v originálním stavu jedině co tak je zrychlený ssd diskem. Jednou si dodělal práci, potom si chtěl zapnout notebook a najednou chtěl zapnout na doučování objevila se mu aktualizace. A od té doby se mu načte to okénko Windowsu 10 a hned mu to napíše restartování, restartuje se to a to samý pořád dokola. Tak jsme vyndali baterii na chvilku cca 5 minut. A furt to nefunguje a za boha nevíme co máme dělat. Víte co s tím? Děkuju za dotazy.

kupte normální repasovaný notebook z tohoto století.
nebo ještě lépe, pokud si u toho nemá ničit oči: normální repas 24" monitor (2-3t.), k němu nějaký nezavazející kancelářský minipc, taky repas (6t).

když vidím balkánskou řadu ntb "acer Apire E...", je jasné co to je za shit.
prodávaly se s hw který tak leda stíhal winxp až po trochu menší mrtvoly, které v pohodě utáhnou ms office, ale ne moc oken a radši bez internetu.
takže na originální stav win10 na tom šrotu zapomeňte. to se hodí pro nějakou minimalistickou edici systému a ty zas nebývají v češtině.

cvičný dotaz: je tam nějaký doinstalovaný antivir? typické zlo s opakovanými konflikty při aktualizacích je avg/avast.

umí se to dostat do nouzového režimu? http://www.servispckupka.cz/jak_spustit_nouzovy_rezim_windows_10.php

proč? ten podřadný shit od aceru nebude jediný pc v domácnosti.
když šel ssd jednou dát dovnitř, jde taky vytáhnout ven a zálohovat data. anebo přes hirens64 připojit externí disk, nebo i síť - ale který dnešní uživatel windows umí přimapovat disk, že jo.
tazatel by se spíš mohl vyjádřit, jestli už něco zkusil.
jakkoli nenávidím yt návody, ten odkaz od mmtanka vypadá použitelně, to by mohl dát - a pak co nejdřív ten historický shit vyhodit.