Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichý PC zdroj be quiet!

Zdravím, má niekto skúsenosť so zdrojmi od be quiet? Mal som v predošlom PC Corsair RM650x v2018, ten bol ticho. Až po rokoch začal trocha bzučať(tzv. coil whine) len keď bol PC-systém vypnutý a čisto zapnutý zdroj. Zostavil som včera nový PC kde som zvolil Corsair RM550x v2021. Teraz je to presne opačne ako predtým. Vypnutý PC-systém = tichý zdroj a keď ho zapnem tak to začne šramotiť. Budem ho musieť vrátiť a mám do pondelka čas na výber iného. Zaujala ma značka be quiet, či už z názvu značky alebo z toho čo prezentujú https://www.youtube.com/watch?v=TRv4AtlBE8Aby

Kúpiť be quiet straight power 11 alebo nejaký iný?

Já už zažil pár vln nadšení z dobré značky (chieftec, fortron) pak přijde na čas snižovat náklady aby se víc firma napakovala tak se mění kvalita součástek a místo těch nepotřebných se dává drátová propojka. Řídím se jednoduchým pravidlem - když to má záruku 7 nebo 10let tak to bude dobré. Dnes stejně většina značek prodává víc řad od levných po ty dražší zdroje. A mám Corsair 750 rm verze 2018. Verze 2021 už prý nemá všechny kondíky z japonska.