Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čtečka nenačítá občanku

Včera jsem přeinstaloval PC z win 7 na win10 a i když jsem stejně nainstaloval čtečku Konig smart card reader CSSMARTRW10 tak mi čtečka odmítá načíst občanský průkaz.
Ve správci je všechno vpořádku. Nevíte čím by to mohlo být?

defame,že si najprv nainštaloval ovládače z priloženého inštalačného média a až potom pripojil čítačku k počítaču,ak si zmenil poradie-najprv pripojil čítačku a až potom inštaloval ovládače,čítačka nebude korektne fungovať.....