Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká bezdrátová sluchátka?

Pěknou neděli všem...Jelikož bezdrátová sluchátka vůbec nepoužívám,ale rád bych je koupil jako dárek,potřebuji o Vás radu..Které jsou kvalitnější,popř.odkaz na jiné..
Děkuji za odpovědi

https://www.equil.cz/bezdratova-bluetooth-sluchatka-protech-m12-tws-cerne/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=akvizice+sluchatka+broad+pur+ban4

https://www.sluchatkabezdratove.cz/bezdratova-sluchatka-tws-f9-stereo-cerne/?utm_source=facebook&utm_medium=promo&utm_campaign=Konverze_F9_13.10.&utm_term=broad&utm_content=Reklama3_vanoce2

Změna předmětu, původně: Sluchátka (host)
Změna kategorie, původně: Mobily a tablety (host)

kvalitné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do 600,- Kč. Tu sú niektoré možnosti, ktoré by mohli byť vhodné pre vaše požiadavky:

JBL Free X: Tieto slúchadlá ponúkajú kvalitný zvuk a sú vodeodolné, takže ich môžete používať aj pri športe alebo vo vonkajšom prostredí. Sú tiež vybavené mikrofónom a ovládaním hudby a hovorov, takže ich môžete používať aj ako hands-free zariadenie.

Anker Soundcore Liberty Air: Tieto slúchadlá ponúkajú kvalitný zvuk a sú vybavené mikrofónom a ovládaním hudby a hovorov. Sú tiež vodeodolné a majú až 20 hodín výdrže na jedno nabitie.

Mpow Flame: Tieto slúchadlá ponúkajú kvalitný zvuk a sú vybavené mikrofónom a ovládaním hudby a hovorov. Sú tiež vodeodolné a majú až 7 hodín výdrže na jedno nabitie.

Je dôležité si uvedomiť, že kvalita zvuku a výdrž slúchadiel môže líšiť v závislosti od vášho individuálneho vkusu a požiadaviek. Doporučujem prečítať si recenzie a zvážiť niekoľko možností, aby ste si mohli vybrať slúchadlá, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nikdo mu ale neodpověděl. :-/

-----
Já už na ten předchozí dotaz koukal a vzhledem k tomu, že tam nikdo, tady v podstatě taky skoro nic, tak moje odpověď bezdrátová sluchátka do tisícovky, aby byla kvalitní je utopie. Prostě něco kup nebo dál šetři. Osobně bych doporučoval našetřit aspoň 1.500 Kč.

Ano, to vidím, že mu (zatím) nikdo neodpověděl.

Ale stačilo k tomu připsat, že shání také sluchátka, čímž by nastaly dvě události: 1) dotaz by se posunul nahoru 2) bylo by vidět, že je enormní zájem o koupi sluchátek, tak by určitě někdo poradil, kdyby věděl...