Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj pre zostavu

Ahojte mám rozostavaný pc v tomto zložení
CPU: Amd Ryzen 5 5600
MB: GIGABYTE B550M AORUS ELITE
Ram:Kingston FURY 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Beast Black
SSD:Kingston NV2 500 GB
HDD1x 1tb
GPU:GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8G (rev. 2.0)
a neviem či bude stačiť 600W zdroj pre tuto zostavu . Ďakujem

Řešení:

Za mě úplně v pohodě. Cpu si vezme cca 65W, karta cca 220W a zbytek dejme tomu 100W. Myslím, že by na tu sestavu stačil v pohodě i kvalitní 550W zdroj.

Za málo. Vezmi ale nějaký kvalitní s alespoň pětiletou nebo desetiletou zárukou a ne nějaký levný Eurocase apod. Jsou sice dražší, ale opravdu kvalitnější a spolehlivější.
Já dávám do všech PC značku Seasonic a vždy bez problémů. Co ale vybereš nechám na Tobě. Hlavně si srovnej ceny ve více e-shopech, někdy se může cena lišit o pár stovek.