Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu se přihlásit k pc

Dobrý den, současný pc mám asi 4 roky. Byl již „zaprasený" různýma souborama, nejel tak jako dříve....
Pomocí youtube jsem provedl reinstalaci počítače... Všechno proběhlo hladce až na jednu věc... Když zapnu pc tak se nemohu přihlásit, mám tam svůj účet, když zadám heslo tam to napíše „přihlášení služby Služba profil uživatele se nepovedlo, nelze načíst profil uživatele..
Prosím Vás co mám dělat?

Tak to reinstaluj znovu a jako první věc tam nezadávej heslo, to si nastavíš klidně potom. Jen tak letmo, nemáš nastavenou třeba anglickou klávesnici místo české nebo naopak? Numlock nebo Caps lock byl v době zadávaní zapnutý nebo vypnutý? Vypadá to jako blbost, ale stát se to může a občas se to vážně stává.

zkus pohledat ten yt návod a zjistit, cos to vlastně dělal nebo použil za volby. nepíšeš o tom nic, asi to samé o tom víš.
můžeš se podívat do c:\users, jestli tam zbyl tvůj starý profil. ti méně přemýšliví si do něj nacpou své soubory, protože to mrchosoft po nich chce. po přeinstalaci se pak diví, že staré bezcenné soubory neexistují. stejně jako nastavení prohlížeče (záložky, hesla)
ona se dá dělat reinstalace i se zachováním tvých souborů, otázka je cos zvolil, protože ses držel jakéhosi návodu.

cvičný dotaz: dostaneš se pod nějakým jiným přihlášením do windows, nebo se to vůbec nepřihlásí? (nikdo neví, cos při reinstalaci volil)