Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přejmenování účtu problém přihlášení

Dobrý den,
mám problém s přihlášením win 10 po změně uživatelského jména. Po restartu mi vždy napíše "Uživatelské jméno nebo heslo nejsou správné. Zkuste to znovu." Původně jsem měl start nastavený bez přihlášení heslem. Nemám Microsoft účet.

Neporadím, protože to nevím, ale zajímalo by mě "hnutí mysli", které tě přivedlo ke změně uživatelského jména. Pochopím to maximálně na nějaké socka-síti, když po rozchodu s Alenou již asi nechci mít nick MyLuYu_AlllenkU, alébrž jiný. Ale na domácím PC bez MS účtu?

ano, to je feature (nikoli chyba:) windows, ze si obcas poskodi profil uzivatele a ten se pak neprihlasi, nebo spusti docasneho uzivatele "temp", ktery ani neuklada nastaveni.
stane se treba po nasilnem ukonceni/padu windows.
doporucuju pustit kontrolu disku ve vlastnostech c: