Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno úprava CSS

Chtěl bych se touto cestou optat zda někdo nevím jak dosáhli vývojaři czc.cz toho, že se jim obrázky zobrazují v postranich panelech xhtml designu? Obrázky jsou vidět jen pokud máte větší rozlišení a při rolování se nepohybuje. Mám napsán script "plovoucí okno", ale to bohužel neni ono. Nevíte někdo o tomto scriptu? Předpokládám, že je napsán v javascriptu.

Žádný skript, žádný javascript.

Stačí si zobrazit jejich CSS, to není přece problém? Obrázky na pozadí se jmenují kp_left a kp_right.

BODY { background: white url(img/kp_left.jpg) no-repeat fixed left center; }
.main_container { padding:0px 5px 0px 5px; text-align:center; min-width:945px; background: url(img/kp_right.jpg) no-repeat fixed right center; -background-image: none; }