Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký mi poradíte tablet?

Zdravím všechny. Chci si pořídit tablet "do kuchyně", do kterého bych si nahrála recepty a všechny takové ty ženské pomůcky a rady do kuchyně. Teď mám vše ve stolním pc, když ale něco potřebuji, tak musím odbíhat do obýváku, kde ten stolní pc mám. Můžete mi nějaký tablet doporučit? Děkuji.

Datart má předražené zboží. Úroveň jejich zaměstnanců je mizerná. Jsou neochotní a líní. Odbornosti k smíchu. Je to hodně špatná výdejna. Proč jsi nakoupila zrovna u nich? Běž to řešit k nim. Nebo nejlíp zboží vrátit a pak koupit jinde.

Nesmysl ve všech bodech. Hodnotím jako zákazník. U nás (Č.Bud.) obsluha fajn, ceny jsou stejné jako kdekoliv jinde, mnohdy lepší. To píšu jako (stálý) zákazník.

Ad. sluchátka a redukce na ně - bohužel žádnou doma nemám protože BT bezdráty, jinak bycch vyzkoušel - divil bych se kdyby to nešlo. Yoga Tab 11 má drahá polovička. Kupoval jsem někdy loni zrovna v Datartu, byl tam nejlevnější:

[1673386943-c1478.png]