Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který NTB koupit?

Dobrý den, chci koupit herní ntb a rozhoduju se mezi MSI Katana GF76 (https://www.czc.cz/msi-katana-gf76-12ue-039cz-cerna/337907/produkt) a mezi MSI Pulse GL66 (https://www.czc.cz/msi-pulse-gl66-12uek-047cz-cerna/337906/produkt).

oba dva ntb mají identické vnitřnosti (procesor, grafika, ramky, disk,...) Jen jsem někde zaslechl že GFko se přehřívá což se mi nechce věřit že GL je na gaming lepší.
A tak se ptám zda je to pravda jestli je jeden z nich v něčem určitém lepší než druhý. Jestli ne tak bych koupil větší verzi 17'' GF za stejnou cenu jako GL 15''

děkuji za odpověd.

když ty ovladače nebudeš instalovat ty, ale výrobce, bude to 100% fungovat - amd bez problémů.
a když nebudeš lama co "instaluje" ovladače jen čekáním na winupdate nebo skrz ms správce zařízení, dáš to ve správném pořadí taky, potvrzuje 5 z 5 instalatérů, kteří chápou o co go.

typicky sem přijde 100 lam a nikdo z nich neumí nainstalovat ovladače. kam bys je poslal? slušná odpověď je: na alík.cz ... s lamami na jejich úrovni nediskutuju.