Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení Tv

Dobrý večer,
Mel bych dotaz ohledně TV Televize Tesla Smart TSLTVT2KYD43 černá.

Nainstaloval jsem z obchodu play lepsi tv a voyo a potřeboval bych nastavit obraz, zvuk apod...

Nevíte prosím někdo jak se to dá nastavit?

Když dám např. HDMI 1 tak stisknu menu a najede mi nastavení ale u stažených aplikaci když zapnu lepsi tv tak to nejde.

Děkuji za pomoc.

U nějaké Toshiba televize s Android TV systemem jsem na to taky neprisel - pres spustenou aplikaci neslo otevrit nastaveni, pres obraz z ext. zdroje nebo z normalniho DVB-T2 prijmu slo. Netusim jestli je to "vlastnost" u vsech AndroidTV, nebo spis "dobra vlastnost" - nedodelek u techhle low-cost "genericka cina treti zleva" smejdu.