Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem info o HW

Potrebujem zistit RAM v pc (typ, volne sloty, takt . . . ) v zopar PC. Stiahol som cpu-z, ale prislusna kategoria zostava seda bez akehokolvek zobrazenia (na mojom ntb zobrazi data). Jedna sa o desktop stroje Lenovo asi rok 2013 . . . nechce sa mi kazdy rozoberat, poznate este nejaky iny program na toto?

Hledáš program, ne? Program je software.
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Staci pouzit systemovou konsoli a nemusis nic instalovat.

Get-CimInstance win32_physicalmemory | Format-Table Manufacturer,Banklabel,Configuredclockspeed,Devicelocator,Capacity -autosize

[unbenannt77.png]

Vsechny mozne atributy najdes zde : https://powershell.one/wmi/root/cimv2/win32_physicalmemory

"Vyrobce, kde a v jakem slotu jsou osazeny, napajeci profil, MemoryType, Min & Max Voltage, v pripade jestli jde o notebook jestli je RAM Removable/vymenitelna etc".