Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení notebooku k televizoru.

Vykutal jsem starší NB HP, starší LED televizor Sencor, vzpomněl jsem si, že mám ještě někde schovaný VGA kabel a zkusil jsem televizor s NB propojit (čekám nájezd vnoučat, tak že bych jim pouštěl nějaké postahované filmy, jinak tyhle přístroje už mám odložené).
Obraz funguje, zvuk ne - asi ani nemůže fungovat, když se koukám na VGA piny.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/VGA-konektor.png
Dal by se nějak jednoduše připojit k televizoru i zvukový výstup z NB? Napadlo mne připojit výstup na sluchátka, ale nejsem si jistý, jestli by to šlo k televizoru.
Nějak se v tom nemohu moc hrabat, nájezd vnoučat čekám už zítra.

Veličenstva. Nenechte prchlivost cloumat svými majestáty. Vnoučata už odjela, tak to zase uložím.
Co se týká propojení NB a televize, kabel VGA jsem vyhrabal ze šmelcu, router jsem po ruce neměl a zvuk by mi stačil ten co vyluzoval NB, zajímalo mne to spíš jako problém.
Ale možná to někdy u nového NB a nové televize přes router zkusím, třeba se mi to časem bude hodit.
:beer: