Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat z operátora mobil.

Dobrý den, jsem u Vodafonu asi 15 let. Poslední rok platím každý měsíc za dvě čísla a lte pevný internet cca 1800 Kč. Když jsem psal, že bychom potřebovali nové telefony a zeptal jsem se, zdy by nám je dali za lepší cenu, tak prý nemáme nárok. Známý, který platí u 02 polovinu dostal mobil za korunu. Nevíte jak na ně? Díky.

Mohu si k tarifu pořídit telefon se slevou?
Samozřejmě. K objednávce tarifu stačí do košíku přidat také telefon, který jste si vybrali. Při pořízení tarifu s telefonem nebo jiným zařízením za zvýhodněnou cenu nebo na splátky získáte smlouvu na 24 měsíců. Pokud ji vypovíte předčasně, doplatíte jen poskytnuté slevy nebo splátky.

https://www.vodafone.cz/tarify/

Takže divný. Zkusil bych to na tvém místě ještě jednou a pak odešel k jinému operátorovi.

Jinak obecně v ČR u všech operátorů platí, že telefony mají předražené, takže nějakou slevu poskytnou téměř každému, ono je to i pak často nevýhodné.

Jinak většinou podmiňují nový telefon uzavřením smlouvy na dobu určitou 12 nebo 24 měsíců. Aby jim člověk nemohl za měsíc odejít.