Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přenos adsl 8mb přes router

hodlám si pořídit adsl 8mb . chtěl bych se pak o to rozdělit se známým ,který bydlí naproti mě cca 150m . postačil by router(mám AP OvisLink WL-5460AP 802.11g) nebo k tomu bude potřeba něco jiného?pokud ano , co by jste mi mohli doporučit. díky za každou radu

Tak teď nevím, jestli si neděláš legraci. Ptal ses na to, zda potřebuješ router. Odpověď zní: NE, router je už samotné DSL zařízení.

Jestliže chceš používat v LAN i wifi (což je zase jiná otázka), potřebuješ buď DSL router s wifi rozhraním (takové rovněž existují) NEBO použiješ to AP co máš teď doma a zapojíš jej do DSL routeru. To má i tu výhodu, že jej můžeš situovat tam, kde potřebuješ (jen si k němu dotáhneš ethernetový kabel)