Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sledování uživatele po opuštění webové stránky

Zdravim, jde nějak sledovat zákazníka po opuštění webu?
případně jak zajistit, aby mě . když např. mám eshop a prohlídnu si web konkurence, pak konkurence nemohla přes nějakej tracking cookies, či co.. sledovat kam pak chodim na weby?

a co vlastně je takhle možný sledovat?
víte někdo, nebo odkážete někam, na někoho, kdo mi dá školení pro laika.. ? klidně zaplatim něco..

jde mi čistě o to, aby po opuštění webu nebylo možné dohledávat, na jaké weby chodim dál..

loading...

Odtlačky tvojho browsera (význam slova fingers - otlačok prsta, nezamieňať za fingering pri sexuálnych hrátkach hbitým prstokladom klaviristu v kutere)

https://coveryourtracks.eff.org/

Osobne používam browser MS Edge Dev naťahaný v RAM s rýchlym spustením (naťahaný na pozadí) s týmito doplnkami, všetky s povoleniami rozšírení "In private":

1./Privacy Bagder,
2./Ublock Orign,
3./User-Agent Switcher,
4./ZenMate Free VPN

VPN to neřeší, mně šlo jen o to, že např. dle webu zde lze dohledávat, kam po opuštění webu odejdu.

"Ve finále tak v datech k jednomu návštěvníkovi uvidíte jeden dlouhý sled událostí, ve kterém se vám mnohem lípe orientuje a určuje kam návštěvník přišel, co tam dělal, jak dlouho to dělal a kam odešel. "

a já nevim přesně, jak to funguje/má fungovat, šlo mi jen o zamezení tohohle trackingu.

https://blog.webmium.cz/posts/co-jsou-google-analytics-4-a-jak-se-na-ne-pripravit

No, ale to myslíš jako redirect , když dám třeba na svůj web odkaz na tvůj web? že vidim, žes odešel z mýho webu na tvůj?
Já jsem to právě pochopil tak, že když v podstatě zavřu okno s tvym webem a přejdu na jinej web, nebo si otevřu novou záložku, tak mi to ukáže, na jakej web teda dotyčnej odešel..

takže to sledovat nelze? jakože já jsem to tak nějak pochopil na základě např. google analytics, který snad umožňujou zjišťovat i kolik konkurence prodá produktů.. a to taky nevim, jestli je pravda, se přiznám, ale mám pocit, že to nějak nabízeli a že to nebylo jako "kup si analýzu trhu" - interní data..

sorry, chápu, že bych se měl podívat , než něco napíšu, tj. ověřit si to,
jen mentálně holt jsem vzhledem k širokýmu záběru to neudělal.