Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úložiště fotek na google

Mám dotaz. Na účtu google mám v úložišti spoustu fotek a videí. Z některých z nich mám vytvořená alba. Nechci platit ze velký prostor na úložišti, proto chci úložiště pročistit. Bude to hodně pracné, abych neodmazal fotky a videa, která jsou v albech. Nikde jsem v nastavení nenašel, kde by se daly odmazat pouze fotky a videa, které nejsou v albech. Je sice hezké, že dostávám upozornění na vyčištění úložného prostoru, ale tuhle funkci, která by si mi hodila, tady nevidím.

Jednalo se o 140gb dat. Vzhledem k tomu, že jsem přežranej jak prase, dal jsem si tu práci a cca 12 hodin jsem strávil promazáváním způsobem dvou oken prohlížeče vedle sebe s porovnáváním a mazáním těch mimo alba, takže jsem odstranil 56gb. :-D

Hledal jsem informace z odkazu výše, ale je zřejmé, že google nebude mít nikdy zájem o vytvoření způsobu, jak snadno promazat úložiště. Byl by sám proti sobě, takhle si lidi raději zaplatí větší objem dat, než aby hledali tyhle šílený způsoby, jak toho docílit.