Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit instalaci hry

Ahoj. Prosim o radu. Zakoupil jsem hru na steamu. Kdyz ji chci instalovat vyskočí okno aplikace není ověřena Microsoftem. Změnit nastavení doporučován aplikaci. Kliknu na nastavení aplikaci ale nevím jak postupovat dále. Diky za odpovědi. Windows 11.

Hľadáš zrejme niečo takéto: https://www.youtube.com/watch?v=rklp69C54SE

Nemám s tým skúsenosť v rámci Windowsu. Viem že Android má na inštalovanie aplikácii mimo Google Play Store a toto je buď novinka pre W11 alebo možno je to aj vo W10. Ja aplikácie v desktope nepoužívam ale určite tým nič nepokazíš ak to tam prepneš. Prípadne to môžeš len prepnúť, nainštalovať a potom to znova vrátiť na voľbu inštalovania aplikácii výhradne z MS store.

Jo dik. Jo podle toho videa yut. Byto mělo jít nastavit tímto způsobem. Což jsem už zkoušel než jsem vložil dotaz. Ale když dám nastavení /aplikace/nainstalované aplikace. Tak se mi tato nabídka jak je na videu nezobrazí.