Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skryt, zobrazit stlpce v exceli

Dobry den. Dal som si skryť stlpce A až Z v exceli. Viem, že ked si dám skryť stlpce trebars D,E,F,G,H nemam ich problem dať si zobraziť, tým že označím stlpec C,I a zobrazia mi všetky skryte stlpce medzi tymito 2 stlpcami. Ak som si dal však skryť stlpec A až Z tak pred stlpcom A nieje další iný a neviem čo mám označiť, aby som odkryl všetky skryte stlpce. Viem ich odkryvat len po jednom. Za radu vopred dakujem a prajem štastné a veselé.

Nad záhlavím tabuľky úplne vľavo je pole názvov, kde sa zobrazuje aktívna bunka.
Keď prvý viditeľný stĺpec je stĺpec AA, tak do poľa názvov napíš: A:AA.
Tým sa Ti označia skryté stĺpce počínajúc stĺpcom A až prvý viditeľný stĺpec AA.
Potom klikneš pravým myšítkom na označenie stĺpca AA a v kontextovej ponuke dáš odkryť