Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YENKEE Myš bezdrátová - jak se nabíjí?

Dobrý den chci se zeptat

zakoupila jsem si myš bezdrátovou s integrovanou baterii.. když ji připojím k pc tak nefunguje ani se nerozsvítí je tam tlačítko ON/OFF. Když ji připojím k pc přes USB C tak ji zapnu a funguje. Nevíte někdo jak se to nabijí ? Jestli to mám připojit k pc a dát na myši OFF nebo to připojit k pc a zapnout.

jedná se o tuto myš

mys-yenkee-slider-yms-2080-gy-cerna-ergonomicka-nabijeci-ticha

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: YENKEE Myš bezdrátová (host)

Slider je opatřena výkonou baterií, která vydrží po mnoho hodin nepřetržité práce. K nabíjení baterie myši použijte jakýkoli zdroj napájení USB (včetně portů USB počítače nebo notebooku). Nabíjecí kabel typu C je součástí balení. Pro šetření baterie můžete myš v době, kdy není používána, vypnout a prodloužit tak životnost baterie a intervaly mezi dobíjením.

Jestli má být myš během nabíjení vypnutá nebo zapnutá musíš vyzkoušet, mělo by to být jedno.