Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou nejvýkonnější grafiku pro sestavu

Prosím jakou nejvýkonnější grafickou kartu vybrat pro sestavu ? : GIGABYTE B660 Gaming X DDR4 - Intel B660
Zdroj 850W platinum
RAM 2x8 Gb
Procesor Intel i5-12600K
Vodník, SSD, grafika zastaralá.
Popřípadě kde bych ještě mohl provést upgrade...?
Děkuji 😉👍🙋

Viz. méďa. Výkon se tím nezvýší. Je to spíše o tom, že si "odpočine disk", protože nebude muset znovu načítat a zahazovat kvůli uvolnění paměti některé soubory.
I když u WIN člověk nikdy neví. Ono i těch 16GB je v pohodě. Větší velikost RAM by se Ti hodila, pokud sříháš video, tam bys ten přínos poznal.
Není to vyloženě nutné, ale využil bys celý potenciál sestavy. Ve hrách ten rozdíl mezi 16-32 GB ale nepoznáš, na FPS to nepřidá vůbec nic. Bylo by to jen takové "doladění na max. potenciál ". Je to spíš, kdybys nevěděl co s penězi :-D
Ve hrách Ti pomůže hlavně výkonná grafika, sestavu máš dobrou. Značku zdroje je jaká? 850W toho moc neřekne. To je jako napsat "mám auto o výkonu 230 koní".

Tak to je super, žádné ořezávátko. Chybí Ti jediné a to sehnat grafiku za dobrou cenu. Zdroj to utáhne, takže nic víc nepotřebuješ. Rozdíl poznáš okamžitě, protože ta grafika co teď máš, je totální lowend. Schválně si někam zapiš, jaké FPS teď máš v určité hře s touto grafikou a potom jaké s novou... Nárust FPS Tě mile překvapí.