Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meta quest 2 - brýle nevidí můj notebook

Ahoj, dostala jsem meta quest 2 a mám notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 windows 11.

Stáhla jsem appku do notebooku, ve questu jsem dala vývojářský/experimentální nastavení, ale brýle nevidí můj notebook.
Brýle jsou na wifi 5GHz, Notebook také i na kabelu, ale přesto jej nevidí.

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: Meta quest 2 (host)

Na tvojom mieste by som postupoval týmto: https://www.meta.com/help/quest/articles/fix-a-problem/troubleshoot-apps-and-features/troubleshoot-pairing-oculus-app-quest-2/ a potom by som ešte pozrel https://www.meta.com/help/quest/articles/fix-a-problem/troubleshoot-headsets-and-accessories/meta-quest-headset-missing-from-app/

Nestrácaj ale príliš čas. Ak je ten produkt zakúpený teraz nedávno a beží 14 dnová lehota na vrátenie tak čo najskôr to skús vyriešiť a ak sa nepodarí tak neváhaj a vráť. Ten produkt je zrovna od niekoho kto má "výbornú" reputáciu vo svete. VR okuliare od facebooku aka meta to chce odvahu. Nechcel by som od nich ani igelitové sáčky...