Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chlazení v herním notebooku

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Mám herní notebook MSI Katana GF76 s parametrama: NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, Šestijádrový procesor Intel Core i5 11400H, 16GB RAM DDR4, 512GB M.2 SSD. A chci se zeptat jesi jsi mohu na herní notebook nainstalovat náročnější hry jako třeba GTA. Ptám se na to hlavně ohledně chlazení, protože se bojím jesi by mi to třeba nemuselo uvařit grafiku.

Procesor zvládne 100C a grafika 90C a zvládlo by to aj vyššiu teplotu. Nikdy sa ale na tie teploty nedostaneš pretože je tam poistka a keď to dosiahne určitú hranicu tak sa komponenty najprv budú snažiť znížiť výkon a potom sa to kľudne môže aj vypnúť aby sa zabránilo poškodeniu. Každopádne vôbec sa nemusíš ničoho báť. Viac rešpektu treba mať skôr z batérie. Batérie sa zvyknú tiež zahriať a ak tam dôjde k problému tak otváraj okno pretože to už neuhasíš.