Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LED GPU

Ahojte dnes som menil Pamäte Ram. Pri zapnutí svieti logo RTX no po zadaní hesla a vstupeni do windowsu dióda zhasne . Skúšal som aj v hre a vetraky sa pri zaťaží točia bez problémov. Pri vypnutí pc dióda preblikne na fialovo a hneď zhasne .Keď som v BIOSE karta svieti .

https://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=1106&tab=dl&lang=en - ExperTool 64bits (For Nvidia GPU and Driver 436.xx or newer)

.......V nástroji Gainward ExperTool pak nechybí ani panely pro nastavení chování RGB LED osvětlení na grafické kartě. Měnit můžete barvy a k dispozici máte také několik efektů. Kdo světýlka na grafické kartě nějak moc nemusí, jednou z možností je pak osvětlení úplně vypnout.......