Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout Notebook?

Zdravím. Potřebuji poradit z NB Lenovo Ideapad G40-45 ( rozšiřen Ram 8G, SSD 500G). Dcera ho polila vodou ze sirupem ve vypnutém, zavřeném stavu, zapojeném v zásuvce. NB jsem rozebral vyčistil lihem a vysušil. Po zapnutí šel cca den načež se restartoval a už zůstala černá obrazovka. Ventilátor hučí na plno a kontrolky svítí. Opět jsem provedl čištění a šel dva dny. Ještě jsem vyzkoušel přepastovat CPU a šel asi den. Teď nejde zapnout vůbec jenom svítí kontrolky a hučí vent. na plno. Co by to mohlo být? Jirka

ten bordel neni mozne vycistit zpod pouzder io, zevnitr civek v menicich, z konektoru pro paskove vodice.
musel bys to nechat lezet ponorene v lihu den-dva, nebo spis mit velkou ultrazvukovou pracku, kam se vejde dps.