Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minic pc k tv na netflix, voyo

Ahoj, na chalupe mame starou tv a rad bych k ni poridil nejaky minic pc, ze ktereho tam pres hdmi pustim netflix, voyo, xoutube, twitch.

Muze mi nekdo doporucit nejaky mini pc?

(nebo neco jineho?)

Cekam ze to nebude stat vic jak nova tv.

Diky za rady

Tie krabičky od Xiaomi odporúčané vyššie sú fajn. Hlavne je to pomerne lacné a splní to účel. Nečakaj ale totálnu spoľahlivosť. Niekedy zvyknú zamrznúť, treba ich pravidelne reštartovať...To je bežná prax u väčšiny spomedzi lacnejších do 100€. Ak by si trocha priplatil tak v cenovke 100-200€ už nájdeš aj niečo spoľahlivé...

Zakladem je nekupovat levne cinske necertifikovane boxy.. Xiaomi TV box jsem dal pribuznym, pouze jsem doplnil USB-ethernet kartu. Dnesk bych doporucil zmineny Homematic nebo Teslu.
V pripade pouzivani Apple platformy je jasnou volbou AppleTV 4K

Stavet a hlavne udrzovat pro tyto ucely PC s plnohodnotnym OS je v dnesni dobe nesmysl.

miesto xiaomi by som doporučil homatics box R/R+,je pine certifikovaný pre google android tv a na rozdiel od xiaomi má hw podporu av1/av3/avs kodekov,rozšíritelnú internú pamäť pomocou usb diskov,v prípade neplusového R aj pomocou sd kariet,v prípade potreby možnosť pripojenia myši a klávesnice....