Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Huawei Id - zapomenuté heslo nejde resetovat

Nový program pro android zdraví chce při spárování hodinek Huawei watch gt2 přihlašeni do Huawei ID.
Před 6 lety jsem měl telefon Huawei a provedl registraci. Bohužel si nepamatuji už heslo a telefonní číslo je pořad spojeno s účtem. Reset se mi nedaří z důvodu málo používaneho zařízeni a probíhá ověřovani kterým neprojdu. Nevíte někdo co s tim

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: Huawei id (host)

Zajímalo by mě kdo projde tímto resetem hesla 😟

Normální uživatel si heslo pamatuje nebo si ho někam napíše, takže reset hesla nepotřebuje.

Když už z nějakého důvodu musí reset udělat, tak si pamatuje nebo někam napíše odpovědi na kontrolní otázky.

Pokud ani toto není schopen, není to není chyba provozovatele, v tomto případě Huawei.