Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonná gr. karta s nižším příkonem

Ahoj všem.
Mám už nějaký rok gforce 1080 a potřeboval bych upgradovat, hlavně kvůli PCVR hraní. Prosím doporučíte mi někdo něco výkonnějšího (má cenu kupovat nějakou gf 2060/70/80/90), ale aby to zas moc při zátěži nepapalo. Na ceně a značce nezáleží, klidně i AMD, ale radši bych do 20 000. Děkuji.

Podľa toho aké máš rozlíšenie monitora. Od RTX 2060S vyššie. FullHD až 2K by mohla potiahnuť 3060ti, to by bola asi ideál aj čo sa týka spotreby, ohrievania a teda aj hluku a isto by sa mala dať na rozdiel od dvojkovej rady zohnať na bazáre ešte aspoň s 1/2 ročnou zárukou.

Děkuji za reakci. Mám to hlavně na VR hraní a tam je potřeba vyšší rozlišení, takže asi ještě počkám na tu 4060 nebo 4070. Ta 3060ti doporučovaná kolegou nad tebou má taky pěkný výkon vs. spotřebu, ale uvidím s čím přijdou.