Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plotr Xerox 6204 - problém při tisku dlouhých papírů

Zdravím, mám problém s velkoformátovou tiskárnou Xerox 6204 (Laserová tiskárna do formátu A0)
Když tisknu formáty papíru, které jsou delší, než cca 1,5 m, tak se obsah tištěného výkresu vytiskne pouze do vzdálenosti toho cca 1,5 m, zbytek papíru zůstane prázdný. Délku papíru to uřízne správně.

Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Jestli ovladačem, pamětí, nebo něčím jiným? Vše mám nainstalované aktuální. Tak nevím.

V návodu k obsluze se píše, že by tiskárna měla v pohodě tisknout plány až do délky jednoho výtisku 15 metrů.

Díky za tipy

je divne, ze 1.5m je vetsi nez a0, jako mozny pozustatek nastaveni v aplikaci, anebo v systemu windows.
a to jeste aplikace mivaji zvlast "format vykresu" a "format papiru v tiskarne".

ze by servisni problem toho plotru? da se napsat prodejci nebo mistnimu servisu, jestli to neresili?

Zkontaktoval bych telefonicky Xerox podporu (připravit si sériové číslo zařízení, referenč. č.). Zatím tam ještě někdo pracuje, i když manažerstvo řady techniků dost nepochopitelně zredukovalo, limitně k nule. Technik a podpora je u nich sprosté slovo. Za chvíli budeme žádat o technickou podporu v Indii.