Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Desktop +-100 000

Dobrý den, hledám PC se kterým budu moct hrát ve 4k a streamovat můj budget +-100 000. Prosím o radu s výběrem nebo sestavou aby to dávalo co největší smysl podmínkou je rtx 4090. Děkuji.

Tak sestava za 100k by měla trochu ladit. Vůbec bych neuvažoval vzduch a to ještě ta příšerná noctua bez označení chromax.
2TB disk ? Ten mám namontovaný taky. Tak spoň dva, ne ?
Deska nejlevnější a nedostupná ? Proč ne X670 čipset a něco aspoň za osum ?

Nvidia 4090 proslula hořením konektorů 12VHPWR ... takže zdroj corsair 850w opravdu není vhodný pro 4090.
Momentálně je 4090 novinka a stejně tak je malý počet zdrojů, který tento konektor mají

https://www.alza.cz/levne-pc-zdroje/18849164.htm#f&cst=0&cud=0&pg=1&pn=1&prod=&par510=510-239897836

Já bych si ale počkal až se doprodají ty první problémové série grafik a zjistí se čím to bylo. Samozřejmě pokud není případná vyhořelá pajda problém nečekej:-)