Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Optifine?

Dobrý den.

Hraju Minecraft Javu a chci si nainstalovat OptiFine do svého Minecraftu, aby mi neběžel jako PowerPoint prezentace a mohl jsem v něm mít shadery. Mám Windows 11. Problém je, že už jsem zkusil vážně všechno a i přesto jej nemohu nainstalovat. I instalaci Javy, verzi MC 1.19.2 i 1.19...

Koukal jsem se na několik tutoriálů na YouTube, ovšem nic mi nepomohlo.

Máte někdo nějaký ověřený způsob jak nainstalovat optifine na Win 11, nebo mám prostě křáp?

Děkuji za odpovědi.

A pokud se týká shaderů, IMHO nejpěknější jsou ty z "project LUMA v1.32".

Já hraju v 128px resource packu (spousta vlastních textur), s cca 100 modifikacemi (všechno v češtině, většinou vlastní). To se jen tak chlubím… nemíním to poskytovat dál ;-)
Nějaké modifikace jsem i dělal, ale opět, jen pro sebe.