Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gosearches.gg, Google nebo vir?

Krásný den přeji všem,
potřeboval bych poradit ohledně nechtěného vyhledávače gosearch.gg. Tváří se jako Google, ale to je vše, co může nabídnout. Nemám bohužel tušení, jak jsem k němu přišel, ale docela už mi otravuje život a veškeré snahy se ho zbavit byly marné. Za normálních okolností bych to řešil otevřením Rozšíření v prohlížeči a jednoduše jej vypnul, jenže to právě nejde, nejde otevřít rozšíření v žádném prohlížeči (přikládám video). Projel jsem PC všemožnými antiviry atd... nepomohlo nic. Než udělám čistý reinstall, nemáte někdo zkušenost s podobným svinstvem? Popřípadě nějaký postup, jak se toho zbavit?
Předem děkuji.

Video:

http://leteckaposta.cz/228917570

Musíš spraviť čistú inštaláciu OS. Mám skúsenosť s odstranovaním tohto typu škodlivého SW a áno je možnosť sa toho zbaviť aj bez preinštalovania OS. Nikdy ale už nebudeš mať istotu že je to naozaj preč a preto je jediná rozumná cesta reinštall OS. Budeš sa s tým babrať niekoľko hodín, nakoniec dosiahneš cieľ a bude to preč ale ako ti píšem už nikdy nebudeš mať istotu na 100% že je to skutočne všetko preč. Ten vyhľadávač nie je to jediné čo tam môžeš teraz mať čo sa týka škodlivého kódu...