Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a automatické vyplńování

Zdravím,
prosím, jak ve Firefoxu docílit, aby se při zadání přihlašovacích údajů uložilo pouze uživatelské jméno, ale né heslo.
U původního pc bylo uložené popř. bylo možné vybrat z více uživatelských jmen, např. u FB, emailu, atd... teď mám nové pc a nějak toho nemohu docílit.
Při každém dotazu na možnost uložení přihlašovacích údajů dám neuložit, jelikož nechci ukládat i heslo.
Děkuji za radu

O tomhle nevím, zda to jde. Možná by šlo ale uložit s nesprávným heslem a pak ho opravit. Třeba si tam přidáš dopředu jeden znak a pak ten první puntík jen umažeš. Pro banky a jiné důležité weby ale nějaké ukládání je riziko, tak si to v nastavení přidej do výjimek, že se to nikdy neuloží a ani se FF na to ptát nebude.

Tak jo, na FB jsem zadal jen uzivatelske jmeno a heslo nechal prazdne a dal prihlasit, to opakoval i u druheho uzivatelskeho jmena ... ted jsou na vyber aniz by se pri jeho vyberu automaticky doplniho heslo (coz jsem spravne nechtel), Takze tak to jde, nevim jestli u dalsich webu, ale u FB ano.
Dekuji za tento tip