Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problíkávání bílých pruhů na obrazovce

Zdravím,

Koupil jsem si nový monitor Samsung odyssey G7 Neo. Od samého začátku se objevuje problém, kdy na levé straně obrazovky sem tam probliknou vertikální bílo zelené pruhy. Zatím se tento problém objevuje v podstatě jen když jsem v prohlížeči Google Chrome. Při hraní her se problém neobjevuje vůbec, snad jednou při načítací obrazovce. Parkrát se to stalo i na ploše windows.

Monitor mám nastaven na 120 Hz místo 165 Hz. Propojený je přes DisplayPort. Vypnuté HDR.

zkoušel jsem dvě grafické karty GTX 1070 a následně AMD 7900 XTX u obou stejný problém. Následně jsem zkusil vyměnit i DisplayPort kabel a problém přetrvává.

Momentálně už mě nenapadá nic co by to mohlo způsobovat.

Děkuji za každou radu.

GPU: GTX 1070/RTX 7900 XTX
CPU: I7-9700K
RAM: 32 GB
2x M.2
1x SSD
MB: Asus ROG Z370
Zdroj: týden nový Seasonic G12 750W Gold

Jestli to v práci udělá tak pokud se to dá vrátit do 14dnů neváhal bych vůbec. Jak to totiž budeš reklamovat jsi první dvě kola reklamací ten co to zaplatí (čas, nervy, příp benzín). Závada se neprojevila...Vlastně proč to neodvézt rovnou, že ?