Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone, vyčerpaný prostor a iCloud

Zdravím,

vlastním iphone a pomalu se mi blíží vyčerpání, zbývá cca 5 GB. Mám promazaný co jde, něco na icloudu a zbývá teď cca těch 5 gb v telefonu. Mám i to, že se fotky v plný kvalitě nahrajou na icloud a na telefonu zůstane menší verze.

Jenže moc nechápu k čemu icloud je. Je to vlastně pro zálohu dat, ale jakmile smažu v telefonu fotku, smaže se i na icloudu a prý to nejde nastavit aby se smazalo jenom na jednom místě. Třeba google fotky se zálohují jak tam ale když smažete v zařízení stále tam zůstanou.

Co se stane když se pamět vyčerpá úplně?Má smysl přikoupit další gb na icloudu nebo smůla? Nikdy jsem ten icloud nepochopil, je to takový úložiště ale ve skutečnosti to máte v telefonu

Díky za reakci. Určitě si ho koupím. Spíš pak nevím jak to funguje v případě, kdy je fakt ten prostor v iphonu vyčerpaný a zbyde pár MB. V tom případě bude i ten icloud k ničemu? Očekával bych že se to pak přímo bude vše nahrávat na icloud automaticky a prostor to přeskočí, ale nevím..

Jediný co mě ještě napadá je vytvořit klasickou složku na icloud, tam třeba fotky přesunout a v telefonu fotky z adresáře fotky smazat. Pak vždy přesunout do složky na icloudu
Hlavně většina prostoru zabírají fotky i když jsem promazal co jsem mohl a mám optimalizaci fotek zapnuté

Ak máš stolný pc alebo notebook, tak si pripoj telefon k nemu spusť itunes a urob si zálohu plnú zálohu fotiek doňho...Ked to budeš mať, tak všetky fotky ti ostanú, a telefón môžeš premazať...Ale byť tebou radšej by som si doplatil za 200GB icloud...Ja to mám spravené tak a mám pokoj