Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak najdu ve win 11 disk ssd

Ahoj nemohl jsem dát normálnš m2 disk protože chladič je tak utáhlí že jsem ho nepovolil a disk m2 jsem tam nemohl dát, tak jsem disk m2 ssd dal do DDR4slotu pro DIMM.2 slot, Ale nevím co mám udělat abych ho našel. Bios jsem dal do defaoultu a ve správci disků nic není vidět. Prosím co mám dělat? Děkuji

tak jsem disk m2 ssd dal do DDR4slotu pro DIMM.2 slot,

vyfoť to. kde je to pichlé a jak. vyfotit použitelně. žádná tma rozlišení nahovno a podobně. klidně tři fotky

tohle do PCIE zkusit nechceš ? linky tvojí desky sem ale nestudoval. mě to jelo i na starém pc.

https://www.alza.cz/gaming/axagon-pcem2-n-d5710624.htm

v biosu možná nic neuvidíš dokud na ten nvme nenainstaluješ win10 a vyšší.dřív to tak bylo asi už je to opravený.