Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástroj pro vlastní sadu ikon (Windows10)

Vytvořil jsem si vlastní sadu ikon pro běžné souboru jako .txt .jpg .png .........
Prosím věděl by někdo poradit nějaký nástroj jak ideálně najednou provést změnu vzhledu default ikon ve Windows.
Mám namysli po čisté instalaci Win, nebo pro nastavení ikon na další počítače co mám v domácnosti. (aby se to všechno nemuselo zdlohavě přenastavovat ručně pojednom)

Děkuji

P.

Z otázky mám dojem, že sa snaží o zmenu ikoniek o systémových (v shell32) na svoje vlastne vytvorené.
To, čo si sem uviedol, je len ZMENA systémových ikoniek podľa rozlíšenia (8bit, 16bit, 32bit), ale i tak sú to defaultné ikony.
Na na svojom NB mám svoje vlastné ikony, ktoré sú úplne iné ako tie windowsácke. Jednoducho v nejakom grafickom editore si vytvoríš obrázok o rozmeroch napr. 16*16, 32*32,56*56,100*100 - použiješ aj farebnú škálu 32bit (zásada je - musia muať zhodné rozmery vertikálne i horizontálne) a niekde do priečinka si ich uložíš z editora ajo *.ico. Potom stačí vo vlastnostiach (viď tvoje obrázky) miesto cesty k shell32 zadať cestu, kde sú uložené, potvridť zmenu a je to. OS už nebude hľadať defaultné ikony, ale si ich nájde podľa cesty vo vlastnostiach v tom priečinku, kde sú uložené užívateľské ikony.
Pkrem iného - dajú sa na nete nájsť už vytvorené užívateľské ikony a stiahnuť ako *.ico a používať.ň
Napr.
[50635_18410.jpg]
[7541.gif]
a ďalšie....